Zabiegi, które poprawią wygląd Twojej cery

Zabiegi, które poprawią wygląd Twojej cery

Obecnie w salonach kosmetycznych dostępna jest szeroka oferta zabiegów na twarz, które poprawiają wygląd cery i sprawiają, że staje się ona bardziej promienna i zdrowa. Jakie zabiegi są najbardziej popularne i najchętniej wybierane przez klientki salonów kosmetycznych? Sprawdź!

Mezoterapia igłowa

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów na twarz jest mezoterapia igłowa Poznań. Dedykowane jest dla osób, które zauważają u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry, a także dla tych, które chcą poprawić stan swojej cery. Mezoterapia igłowa to zabieg nieinwazyjny, któremu towarzyszy jedynie niewielki ból, a czas potrzebny do wykonania zabiegu jest stosunkowo krótki. Efekty, jakie możemy zauważyć po wykonaniu tego zabiegu to przede wszystkim spłycenie zmarszczek, poprawa jędrności i rozjaśnienie skóry, a także spłycenie blizn ubytkowych. To jeden z najpopularniejszych zabiegów na twarz, który jest chętnie wybierany przez klientki salonów kosmetycznych.

Peeling kawitacyjny

Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym często wykonywanym w salonach kosmetycznych jest peeling kawitacyjny. Ma na celu przede wszystkim oczyszczenie skóry i pozbycie się martwego naskórka oraz zahamowanie rozmnażania się bakterii na powierzchni skóry. Do peelingu kawitacyjnego potrzebne jest urządzenie, które wykorzystuje fale dźwiękowe. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym wywołane zmiennym ciśnieniem, które polega na przemianie fazy ciekłej w gazową. Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, bez względu na kondycję, a także wiek pacjentki. Poleca się go szczególnie osobom posiadającym cerę problematyczną, z tendencją do powstawania zaskórników, a także rozszerzonych porów. Doskonale wygładza drobne zmarszczki oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Efekty peelingu kawitacyjnego widoczne są już po jednym zabiegu. Skóra staje się odświeżona oraz napięta, dzięki usunięciu martwego naskórka.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to kolejny zabieg, który jest niezwykle popularny i chętnie wybierany przez klientki salonów kosmetycznych. Polega on na wtłaczaniu w skórę substancji spożywczych za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem, który jest emitowany przez specjalny aplikator. Do zabiegu kosmetolog dobiera także odpowiednią ampułkę witaminową, kwas hialuronowy, retinol lub inne substancje aktywne dopasowane do potrzeb skóry. Infuzja tlenowa to zabieg, który jest wykonywany w celu przywrócenia jędrności, blasku i witalności skórze. Nazywany jest zabiegiem tzw. bankietowym, gdyż efekty widoczne są niemal od razu. Wiele osób korzysta z tego zabiegu przed ważnymi uroczystościami.